אודות בר ריפוד

בר ניקוי הינה חברה המתמחה בניקוי ותיקון שטיחים, ספות, כסאות וכל סוגי הריפודים. מפעל החברה נמצא בראש העין ומשתרע על שטח של כ-650 מ"ר. במפעל מיכון מתקדם וצוות עובדים מקצועי בעל וותק של עשרות שנים בתחום.

בר ניקוי מעניקה שירותים רבים, חלקם במפעל וחלקם בבית הלקוח:

ניקוי שטיחים ניידים – יועץ מטעם החברה מגיע לבית הלקוח ללא תשלום או התחייבות, בוחן את השטיח, מאבחן אותו ואת סוג הטיפול הנדרש ונותן ללקוח הצעת מחיר.
לאחר תיאום ציפיות מול הלקוח השטיח נלקח למפעל שם הוא יעבור תהליך מאסיבי של ניקוי המתאים לסוג השטיח ולאופי הכתמים שעליו במטרה להגיע לרמת ניקיון מקסימלית.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – בתיאום מראש מגיע צוות של שני אנשים לבית הלקוח עם המיכון וחומרי הניקוי המתאימים, מאבחן את השטיח, מודד את שטח העבודה, מזיז חפצים ניידים הניתנים להזזה ומבצע ניקוי בשיטה המתאימה לאופי הכתמים שנמצאים על השטיח.

ניקוי ספות וכסאות – בתיאום מראש מגיע צוות של שני אנשים לבית הלקוח, מאבחן את המוצר הנדרש לניקוי, בודק את אופי הכתמים ומבצע ניקוי מאסיבי הכולל מים, סבון, מסיר שומנים ומרכך אריגים בהתאם לריפוד הרצוי.

אנחנו כאן כדי לעזור לך בכל שאלה

לא כל ספה זולה וישנה מצדיקה את העלויות והמאמץ הכרוכים בתהליך של ריפוד ספות. אם הסלון מהווה פריט חשוב בביתכם, בין שמבחינה עיצובית ובין שמבחינה רגשית ואישית, אתם בהחלט צריכים לדעת שיש פתרון לספה המרופטת שלכם. האפשרות של רכישת סלון חדש היא אפשרות לגיטימית, אך יש לקחת בחשבון שבעלות של ריפוד ספות, תוכלו לקנות סלון מאוד פשוט שלא בטוח שאתם רוצים. במידה והסלון הקיים הוא סלון איכותי ובמידה והוא גם יקר ללבכם, אין כל ספק בכך – האופציה של ריפוד ספות היא האופציה בשבילכם.

ריפוד ספות הוא שלב מובנה בתהליך הייצור של כל ספה חדשה, ובדיוק כפי שניתן לרפד כל ספה חדשה בכל ריפוד מכל חומר גלם, בכל צבע ובכל מרקם, כך ניתן לעשות גם בתהליך של ריפוד ספות עבור הספה שלכם. אם תרצו בכך, המקצוענים של בר ניקוי ידעו לשחזר אחד לאחד את המראה האותנטי של הריפוד המקורי, ואם תרצו להתחדש בגוון חדש, בריפוד עור או בריפוד בד בכל מרקם ובכל סגנון עיצוב, נוכל לסייע לכם בבחירת הריפוד המתאים לכם.

לצורך ביצוע המשימה של ריפוד ספות, מופשטת הספה מכל ריפוד קיים שהוא. בשלב זה, ניתן לבצע שורה של פעולות שישפיעו גם על עיצוב הספה, ובכלל זה החלפת ספוגי מושבים, הוספת חומר מילוי רך שיעניק למושבים והמשענות יותר נפח, הוספת תושבות צד לידיים, תיקון וטיפול ברגלי הספה וכן הלאה. לפני ריפוד הספה, בר ניקוי מציעה לכם את האפשרות לבחור בתהליך של ריפוד ספות בכל ריפוד מכל סגנון ובכל עיצוב שתבחרו.

בר ניקוי מציעה לכם לא רק את היכולת לרפד את הספות שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים, אלא גם מעמידה לרשותכם צוות מקצועי שיבטיח כי כל החלטה שתקבלו, היא החלטה שעולה בקנה אחד עם עקרונות הריפוד המקצועיים שיבטיחו חיים חדשים וארוכים לספה שלכם.

Call Now Button