תיקון ספות

תיקון ספות אך ורק ע"י בעל מקצוע

כולנו חווינו בעבר את הרגע בו התיישבנו בסלון ופתאום נשמע צליל קריעה של הריפוד, לא משנה בין אם מדובר בסלון חדש או ישן, סלון קרוע אינו יפה לעין ויתרה על כך אינו נוח לישיבה, במקרה כזה מומלץ להזמין בעל מקצוע המתמחה בתיקון ספות וכורסאות וניקוי ספות על מנת שייתן פתרון לבעיה.

פעמים רבות עקב משחק של הילד או השתגעות רגעית של בעל החיים בבית נפגעת הספה ונקרעת, במצב שכזה בוחרים אנשים רבים שוב לרכש סלון חדש למרות שהסלון שבידם תקין לשימוש, הפתרון עבור כל אותם קרעים בספה הוא שכירת חברה המתמחה בתיקון ספות, במצב של תיקון ייקחו הטכנאים את הספה ויחזירו אותה כאילו מעולם היא לא הייתה קרועה.
חשוב לשים לב האם מדובר בסלון בד או סלון עור.

  • תיקון ספות עור ובד לפני
  • ריפוד ספות
  • תיקון ספות בבית הלקוח
  • חברת בר ניקוי מתמחה בתיקון ספות וכורסאות

תהליך התיקון של ספה ביתית או כורסה מצריך בעל מקצוע מיומן, החלפת ריפוד או חלק כלשהוא בכסא צריך להיעשות בצורה כזו שבסיום התיקון יקשה עלינו לאתר את מקומו, עקב העלייה החדה במחיריהם של הסלונים הביתיים יותר ויותר אנשים מעדיפים לבצע תיקון ספות או לשכור את שירותיו של רפד מומחה, רפד מקצועי יכול להפוך את הסלון הביתי לצעיר ורענן תוך מספר שעות, במידה וישנם קרעים בריפוד ניתן לסוגרם בצורה מיוחדת או שניתן להחליף את כל הריפוד של הסלון בריפוד חדש.

היות והסלון מהווה את מרכז החיים של הבית, מקום בו נפגשים יחדיו כל בני המשפחה, חשוב לשמור על מראה נקי וחדש של הסלון, סלון מרופט שאינו גורם לחשק לשבת עליו יהפוך את הסלון לחדר בעל אוירה מדוכדכת בעוד שסלון חדש יזמין אליו את כל בני המשפחה.

חברת בר ניקוי מתמחה בתיקון ספות מקצועי
רפדי החברה הם בעלי ניסיון רב בתיקון והחלפת ריפודים בהתאם לדרישות הלקוח, רפדי החברה יודעים לספק פתרונות לכל סוגי התיקונים הנדרשים בספות.
חסכו היום כסף רב בקניית סלון חדש, על ידי תהליך תיקון וחידוש פשוט תוכלו לחולל פלאים בסלון ביתכם.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 072-3932614, או צרו עמנו קשר בטופס הצור קשר.

רפד בחדרה- איש המקצוע שלכם
רפד פתח תקווה- רפד בפתח תקווה- אם המושבות
Call Now Button