רפדיה

מהי רפדיה

מדובר למעשה בבית מלאכה אשר עיסוקו העיקרי הוא ריפוד רהיטים. בסדנה לריפוד מחדש של בר ריפוד תוכלו לקבל שירותי ריפוד מחדש של כל רהיט שנמצא בביתכם, לרבות כיסאות, כורסאות וספות.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי הריפוד מחדש שלנו ולהזמנת שירות
חייגו עכשיו 072-3932614

מרפדיה מקצועית

אנחנו בבר ריפוד מפעילים מפעל ריפוד ותיק, אשר בו מתבצעות עבודות ריפוד מקצועיות. העבודות מתבצעות על ידי רפדים מוסמכים בעלי שנות ניסיון רבות, ואנחנו מתחייבים לספק לכם בחזרה רהיטים מרופדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שקיימים בתחום.

מעניקים לכם שירותי ריפוד מלאים:

חברת בר ריפוד מפעילה מרפדיה המספקת את כל שירותי הריפוד תחת קורת גג אחת:

 • ריפוד כורסאות – ריפוד כל סוגי הכורסאות: נפתחות ולא נפתחות, מתנדנדות, צרות ורחבות.
 • ריפוד כסאות – ריפוד כיסאות מכל הסוגים, לרבות כיסאות לפינת אוכל, כיסאות עתיקים, כיסאות לפינות ישיבה, כיסאות בר, כיסאות נדנדה ועוד.
 • ריפוד רהיטים עתיקים – ריפוד ריהוט עתיק זו אחת ההתמחויות והאהבות שלנו ב מרפדייה. ניתן לרפד את הרהיטים בריפודים בעלי דוגמאות עתיקות המשמרות את המראה המקורי שלהם, וניתן גם לרפד אותם בריפודים בעלי דוגמאות מודרניות, כשהקונטרס בין העיצוב העתיק לריפוד החדשני יוצר מראה מאוד ייחודי.
 • ריפוד מיטות נוער – ריפוד מחדש של מיטות נוער בכל הגדלים.
 • ריפוד ראשי מיטה – על פי הזמנה.
 • חידוש רהיטים – כשאנחנו מרפדים רהיט אנחנו קודם כל בודקים את תקינותו. אם אנחנו מוצאים שיש פגמים ברהיט, אנחנו דואגים לבצע תיקון יסודי כדי שאתם תקבלו אותו כשהוא יכול להמשיך לשמש אתכם במשך עוד הרבה מאוד שנים. במסגרת עבודות התיקון אנחנו מתקנים את חלקי העץ של הרהיט, ממלאים מחדש מושבים שקועים, מתקנים רצועות שנקרעו ועוד.
 • במרפדייה כל הבדים שבאמצעותם אנחנו מרפדים את הרהיטים שלכם הם בדים איכותיים וחזקים, אשר יוצרו תחת בקרת ייצור קפדנית ויכולים להישמר כחדשים במשך זמן רב.

  כל העבודות מתבצעות על פי תכנון מוקדם אותו אנחנו עושים ביחד אתכם, על מנת שאתם תקבלו רהיטים שנראים בדיוק כמו שדמיינתם.

  לקבלת מידע נוסף אודות שירותי המרפדייה – צרו עמנו קשר
  בטלפון:  072-3932614
  נשמח לעמוד לשירותכם.

ספה עתיקה שעברה שיפוץ ושחזור במרפדיה של בר ריפוד
רפד בחיפה- איתור מרפדיה בחיפה- בר ריפוד
ספה אפורה לאחר שיפוץ ברפדיה
Call Now Button