ריפוד ספות

ריפוד ספה

זה יכול לקרות לכל אחד מאתנו: הספה שהוא כל כך אוהב, זו שישב עליה כבר שנים ושמכירה כל תנוחת ישיבה שלו וכל פינה בגופו – כבר ממש לא נראית כמו הספה שעמה יצא מהחנות.

אם גם לכם יש ספה כזאת שאתם מאוד אוהבים ולא רוצים להיפרד? אבל כזו שאתם מבינים שהיא מרופטת ועכשיו היא חייבת כבר להתחדש? ריפוד ספה על ידי צוות המומחים של בר ריפוד הוא הפתרון המושלם עבורכם.

לפרטים ולהזמנת שירותי ריפוד מקצועיים של רפד ספות מקצועי חייגו 072-3932614

מתי כדאי להזמין שירותי ריפוד לספה?

כאשר הריפוד של ספה שאתם אוהבים:

  • סובל מכתמים שלא ניתנים לניקוי
  • בלוי או דהוי
  • קרוע
  • לא מתאים לסגנון העיצובי החדש בו אתם מעוניינים
    בכל מקרה כזה אפשר כמובן להחליט שאתם רוכשים ספה חדשה, אולם חשוב לזכור ששירותי ריפוד הספות המקצועיים יאפשרו לכם ליהנות מספה שנראית חדשה ושאתם באמת אוהבים – במחירים הרבה יותר נמוכים. אם החלטתם להגיע אל בעל מקצוע שמבין עניין- רפד ספות מקצועי, אנחנו בבר ריפוד עומדים לשירותכם.

ריפוד ספות זה לא רק ריפוד

כשאנחנו מגיעים ללקוח לטובת ריפוד של ספה או ספות, אנחנו לא רק מרפדים מחדש, אלא מבצעים בדיקה יסודית לספה. אחרי הכול, מדובר בספה ישנה, ויכול להיות שלא רק הריפוד בלוי אלא שגם הספוג והקפיצים זקוקים לטיפול. לכן, שיטת העבודה שלנו  בכל ריפוד של ספה היא כזאת:

אבחון מדויק של מצב הספה 

בשלב הראשון של ריפוד הספות נבחן לאשורו את מצב הספה. על מנת לעשות זאת רפד ספות מקצועי מטעמנו, יסיר את הריפוד הקיים, וכך יוכל לבחון את הקפיצים ואת הספוגים עצמם. אם יתגלה שהספוג קרוע- אנחנו נדאג להחליפו בחדש, ואם נגלה שהקפיצים לא תקינים – נדאג לתקנם באותו רגע ממש.

ייצור שבלונות – על מנת שעבודת הריפוד תהיה מדויקת, נשתמש בריפוד הישן כדי ליצור שבלונות להכנת הריפוד החדש. בהמשך נגזור את הבד החדש על פי השבלונות שהכנו.

ריפוד ספה מחדש – את הבד שגזרנו נתפור למושבי הספה בטכניקות תפירה ייעודיות, אשר יבטיחו לכם הנאה מושלמת מהריפוד.
עבודת ריפוד הספות של בר ריפוד היא עבודה מקצועית ומדויקת המתבצעת על פי כל השלבים – באחריות מלאה וללא קיצורים.

התוצאה: ספות מרופדות יפהפיות אשר מכניסות אווירה מיוחדת לחלל ותורמות מאוד להרגשה הכללית ולבריאות ובמחיר שווה לכל נפש. לא מאמינים? מוזמנים להתקשר לבדוק בעצמכם.

מתי כדאי לרפד את הספות?

לא כל ספה זולה וישנה מצדיקה את העלויות והמאמץ הכרוכים בתהליך של ריפוד הספות. אם הסלון מהווה פריט חשוב בביתכם, בין שמבחינה עיצובית ובין שמבחינה רגשית ואישית, אתם בהחלט צריכים לדעת שיש פתרון לספה המרופטת שלכם.

האפשרות של רכישת סלון חדש היא אפשרות לגיטימית, אך יש לקחת בחשבון שבעלות של ריפוד הספות, תוכלו לקנות סלון מאוד פשוט שלא בטוח שאתם רוצים. במידה והסלון הקיים הוא סלון איכותי ובמידה והוא גם יקר ללבכם, אין כל ספק בכך – האופציה של ריפודן של הספות היא האופציה בשבילכם.

באיזה ריפוד נעשה שימוש לצורך ריפוד הספות?

ריפוד ספה הוא שלב מובנה בתהליך הייצור של כל ספה חדשה, ובדיוק כפי שניתן לרפד כל ספה חדשה בכל ריפוד מכל חומר גלם, בכל צבע ובכל מרקם, כך ניתן לעשות גם בתהליך של ריפוד הספות עבור הספה שלכם. ישנם כמה סוגים של ריפודים לספות- כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור. אם תרצו בכך, המקצוענים של בר ריפוד ידעו לשחזר אחד לאחד את המראה האותנטי של הריפוד המקורי, ואם תרצו להתחדש בגוון חדש, בריפוד עור או בריפוד בד בכל מרקם ובכל סגנון עיצוב, נוכל לסייע לכם בבחירת הריפוד המתאים לכם ובהחלפת הריפוד לספה.

האם ניתן לשלב גם פעולות עיצוב בתהליך הריפוד?

לצורך ביצוע המשימה של ריפוד הספה, מופשטת הספה מכל ריפוד קיים שהוא. בשלב זה, ניתן לבצע שורה של פעולות שישפיעו גם על עיצוב הספה, ובכלל זה החלפת ספוגי מושבים, הוספת חומר מילוי רך שיעניק למושבים והמשענות יותר נפח, הוספת תושבות צד לידיים, תיקון וטיפול ברגלי הספה וכן הלאה. לפני ריפוד הספה, בר ריפוד מציעה לכם את האפשרות לבחור בתהליך של ריפוד הספה בכל ריפוד מכל סגנון ובכל עיצוב שתבחרו.

בר ריפוד מציעה לכם לא רק את היכולת לרפד את הספות שלכם בדיוק כפי שאתם רוצים, אלא גם מעמידה לרשותכם צוות מקצועי הכולל רפד ספות שיבטיח כי כל החלטה שתקבלו, היא החלטה שעולה בקנה אחד עם עקרונות הריפוד המקצועיים שיבטיחו חיים חדשים וארוכים לספה שלכם. אם אתם מחפשים רפד המגיע עד בית הלקוח– דעו שאנחנו מספקים שירות זה.

לקבלת מידע נוסף אודות השירות ריפוד ספה צרו עמנו קשר בטלפון: 072-3932614  
נשמח לעמוד לשירותכם.

ריפוד ספות- בר ריפוד
ריפוד ספה- בר ריפוד
ריפוד ספה- בר ריפוד
ריפוד ספות- ריפוד ספה- בר ריפוד
ריפוד ספה- בר ריפוד
רפד בנתניה- הדרך הבטוחה לשמירה על הרהיט שלכם- בר ריפוד
Call Now Button