ריפוד כסאות עתיקים

תהליך של ריפוד כסאות עתיקים

משיבים עטרה ליושנה!

רוב רובינו רגילים לגשת לחנות הרהיטים הקרובה ולרכוש רהיטים חדשים, מה רע? הרי מדובר על רהיטים שעדיין לא נעשה בהם שימוש. אולם ישנם רבים המעדיפים משהו אחר – ריפוד כיסאות וכורסאות עתיקים.


עיצוב שונה לבית

באמצעות ריפוד כסאות וכורסאות עתיקים הבית שלכם יעטה מעליו מראה חדש. אין שום צל של ספק, הרהיטים מהווים חלק נכבד מעיצוב הבית. רהיטים הם בעלי אישיות. ישנם אנשים, משמע רפדים המתמחים בתחום יוצא דופן והרי הוא ריפוד כסאות וכורסאות עתיקים.

ניתן למצוא את הכיסאות הללו במגוון מקומות. מה דעתכם על שוק הפשפשים בקרבת בתיכם? הריפוד החדש מקנה לכיסא או לכורסא אופי חדש משלהם.

גם רהיטים רעועים צריכים שדרוג

ריפוד כיסאות וכורסאות עתיקים נוגע גם לרהיטים רעועים. ניתן למצוא כיסא או כורסא שנדמה כי אבד עליהם הכלח, רפד טוב יכול לחולל פלאים. לעיתים רבות העיצוב הוא מרהיב יותר מאשר היה מלכתחילה.

כמובן שללקוח ניתנת הרשות והזכות לבחור את הריפוד המועדף עליו, כזה שיתאים לשאר חללי הבית. רפד כסאות הוא למעשה אומן לכל דבר ועניין. הוא מומחה בעבודות שחזור של רהיטים עתיקים. לעיתים חשוב לא רק לחדש את הריפוד אלא גם לשחזר את העץ מחדש, לצבוע אותו ורק אז לרפד.

יש לכם רהיט אהוב? יש מה לעשות איתו!

לעיתים יש לנו רהיט אהוב במיוחד אבל מצבו רעוע. גם במקרים הללו ניתן להביא את הרהיט לרפד כסאות מקצועי, וליהנות מהרהיט שלכם שוב.

אולי הפעם הוא יהיה גם אטרקטיבי יותר! כמו כן ניתן לנסות ולשמור על אותנטיות מרבית. הרהיט יהיה דומה כמה שיותר למקור.

לפרטים נוספים חייגו עכשיו: 072-3932614
או צרו עמנו קשר בטופס הצור קשר.

ריפוד כסאות עתיקים- כך תחדשו כיסא ישן באמצעות ריפוד - בר ריפוד
ריפוד ספה- בר ריפוד
Call Now Button