ריפוד כורסאות

ריפוד כורסא אהובה

יש לכם בבית כורסא שיש לכם אליה הרבה מאוד סנטימנטים אבל שרואים עליה כבר את השנים? שירותי ריפוד כורסאות של חברת בר ריפוד זה בדיוק מה שאתם צריכים.

לקבלת מידע נוסף לריפוד כורסא ולהזמנת שירות חייגו 072-3932614

כורסאות הן רהיטים מאוד שימושיים ומאוד נוחים, ועל כך שהן מהוות תוספת עיצובית מקסימה לבית – אין כל עוררין. אחרי הכול, אין כמו לחזור הביתה מיום עבודה ולהתיישב עם כוס קפה מול הטלוויזיה או עם העיתון על הכורסה; אין כמו להתפרקד עם הילדים על הכורסה ואם מדובר בכורסה נפתחת – אז על אחת כמה וכמה.

לכורסאות יש נטייה להיכנס לנו ללב, ולמרות שמדובר ברהיט – אנחנו נוטים לפתח אליהן לא מעט סנטימנטים. למרות זאת, הסנטימנטים וההנאה שהן מסבות לנו אינם מגנים עליהן מפני הבלאי הטבעי של השנים, והרבה פעמים אנחנו מוצאים את עצמנו יושבים על כורסה שפעם הייתה ממש מקסימה, והיום היא דהויה, מרופטת ולפעמים גם קרועה.

ריפוד כורסאות במגוון דוגמאות
ריפוד כורסאות הוא פתרון מצוין עבור הכורסאות שאנחנו אוהבים. יש היום הרבה מאוד בדים במגוון עצום של דוגמאות, ולבחור את הדוגמה הרצויה ולהזמין רפד מקצועי זה כל מה שצריך לעשות.

בר ריפוד– ריפוד כורסא כמו שצריך
אנחנו בבר ניקוי מתמחים בתחום של ריפוד הכורסאות מזה עשרות שנים. ברשותנו מבחר גדול מאוד של בדים בגוונים שונים ובדוגמאות שונות, כך שאתם רק צריכים לבחור.

עבודת הריפוד עצמה מתבצעת על ידי רפדים מקצועיים ומנוסים בעלי ניסיון של עשרות שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו כורסה מרופדת ויפה שתחזיק מעמד לאורך זמן.

ריפוד כורסאות – מהיום כבר לא צריך לזרוק
אם יש ברשותכם כורסה שאתם מאוד אוהבים אבל כבר קצת קשה לכם עם הקרעים ועם הצבעים הדהויים – אתם ממש לא צריכים להיפרד ממנה לשלום. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו, ואנחנו כבר נדאג לריפוד כורסא איכותי מחדש, ולהוציא את הפוטנציאל שלה מחושך לאור.

ריפוד כורסא בהתאמה אישית
ריפוד כורסא היא אפשרות שעומדת בפניכם, בין אם זו כורסא שהיא חלק ממערכת ישיבה או מערכת סלונית שלמה, או לצורך ריפוד של כורסאות בודדות בעיצוב עצמאי. למעשה, בר ניקוי מאפשרת לכם לעשות את הבחירה המתאימה לכם עבור כל אחת מן הכורסאות שיש ברשותכם. תוכלו להפוך כורסא מסט סלון, לכורסא עצמאית בעיצוב עצמאי משלה, ובכך לגוון יותר את האווירה העיצובית של הסלון, ותוכלו גם להפוך כורסא עצמאית שרכשתם בנפרד ממערכת הסלון, ולהפוך אותה לחלק בלתי נפרד מהסלון הקיים.

מהו הריפוד שמתאים לכורסא שלכם?
את הריפוד שאותו נתקין לכורסא שלכם, אתם בוחרים ויש לכם חופש בחירה מלא. לא משנה כיצד נראתה הכורסא קודם לכן, ולא משנה מהו סוג הריפוד שריפד אותה – בבר ניקוי תוכלו לבחור ריפוד עור או בד, לבחור את מידת הקושי של הספוג ואת מרקמו ועוד. תוכלו גם לעבות את ספוג המושב והמשענת ולהגדיל את נפח הכורסא, דברים שיעניקו לכורסא שלכם חיים חדשים. צוות אנשי המקצוע של בר ניקוי עומד לרשותכם החל משלב התכנון, דרך שלבי הביצוע ועד רמת הגימור והעיצוב הסופי של ריפוד כורסאות.

ריפוד כורסאות – מי דואג להובלה?
בשלב הזה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לקבל את ההחלטה לרפד את הכורסא שלכם על סמך ההבנה כי ריפוד כורסא היא אופציה שמאפשרת לכם לשמור על הכורסא שליוותה אתכם כל כך הרבה שנים, מבלי שתצטרכו להחליף אותה בכורסא אחרת. מרגע שתקבלו את ההחלטה, אנחנו נדאג לכל השאר. בכלל זה, אנו נגיע אליכם לבית, נאסוף את הכורסא ונוביל אותה אל בית המלאכה של בר ניקוי.

בתהליך של הריפוד אצלנו תיהנו מקו ישיר מול הצוות המקצועי שלנו ווידוא כי הכורסא תקבל את הריפוד המתאים לה ביותר על פי בחירתכם ובהתאם להמלצות המקצועיות שלנו. בתום המשימה, אנו נוביל את הכורסא חזרה אליכם ונציב אותה במקומה כדי שאתם תוכלו ליהנות מהתוצאה עוד שנים רבות קדימה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירותי ריפוד כורסאות – צרו עמנו קשר בטלפון 072-3932614
או דרך טופס צור קשר
הצוות המקצועי שלנו ישמח לעזור.

Call Now Button