רפד בראשון לציון- חיסכון ושימור רהיטים

רפד בראשון לציון- בר ריפוד

רפד בראשון לציון- לשקם רהיט ש"אבד עליו הכלח"

יש לכם ריהוט בבית שקיבלתם בתור ירושה, פריט אהוב אך קרוע, הרוס או שחוק שהזמן נתן בו את אותותיו? אל תרימו ידיים ואל תתפתו לבזבז כסף רב על רכישת ריהוט חדש. רפד בראשון לציון יאפשר לכם לחדש ולשחזר כל רהיט במינימום זמן ותקציב ומקסימום אפקט רושם. כך תעשו זאת נכון

על אף הקצב המהיר של העולם וההתקדמות הטכנולוגית הבלתי פוסקת, דווקא מקצועות מסורתיים יותר ממשיכים לפרוח והצורך בהם לא פוחת במשך הזמן, בזכות ההבנה כי מדובר בתחומים הדורשים דיוק ומומחיות, אותם לא כל איש מקצוע יכול לבצע. אחד מהם הוא מקצוע הרפדות. בניגוד לציפייה הרווחת, ניתן למצוא היום שלל בתי מלאכה מסוג מרפדיה המספקים מענה לשחזור רהיטים וריפוד מחדש. עבודות אלו כוללות שימוש במגוון סוגי ריפוד בהם ריפוד קלאסי, עתיק, איטלקי ועוד לצד עור או בדים עם הדפסים/ חלקים.

רפד בראשון לציון- מתי כדאי לשקול ריפוד ושחזור רהיטים?

אנשים רבים בוחרים במסלול של ניקוי ספות מקצועי המתרחש בבית הלקוח, במטרה להיפטר מכתמים ולכלוך עיקש. חשוב לקחת בחשבון שבחלק מהמקרים ניקוי מקצועי לא פוטר את הבעיה במלואה, אלא רק מרחיק את הלכלוך הבולט. במידה והבד בלוי או שהספוג איבד מהנפח שהיה לו במקור, הרהיט ייראה ישן ומרופט גם לאחר ניקוי מקצועי. לכן במקרים אלו מומלץ לשקול ריפוד ושחזור של הרהיט. איתור רפדים בראשון לציון ושימוש בשירותיהם המקצועיים, יאפשרו לכם ליהנות מרהיט בעל מראה חדש לגמרי, כולל תיקון של כל הסדקים והשברים והחלפת בד ריפוד וספוג.

כך תחפשו רפדים בראשון לציון באופן הטוב ביותר

בבואכם להשתמש בשירותיו של רפדים בראשון לציון, בקשו לקבל המלצות מלקוחות מרוצים. כך, תוכלו להתרשם מטיב העבודות לצד עמידה בלוחות זמנים. כמו כן בקשו לקבל מחירון כללי לפני תחילת העבודה בכדי לקבל מושג טוב יותר לגבי העלויות הצפויות. עוד בקשו להתרשם מדוגמאות הממחישות צבעים של הבדים ודוגמאות צבע המיועדות לצביעת עץ.

רפד בראשון לציון – להעניק חיים חדשים לכל רהיט מיוחד

 מחפשים רפדים בראשון לציון? בעיר פועלים בעלי מלאכה רבים בעלי ניסיון, המתמחים בחידוש רהיטים, לרבות חידוש ספה, חידוש כורסה וגם חידוש של רהיט מורכב כמו פריטים עתיקים. התהליך כולל ריפוד מחדש, החלפת הספוג, החלפת בד בלוי וריפוד מחדש בעזרת בדים ייעודיים המתאימים עבור ריפוד כיסאות, ספות, כורסאות ועוד וכן צביעה אמנותית של רהיטים שונים בפוליטורה במטרה לשמור על פני הרהיט ולספק לו שכבת הגנה וברק כאחד. רפד בראשון לציון בעל ניסיון ומומחיות בתחום יעשה את המקסימום בכדי לשמור על הרהיטים יקרי הערך שלכם, כך שתוכלו לקבל תוצאות מרשימות ויפות, לשביעות רצונכם המלאה. מלבד לקוחות פרטיים הזקוקים לריפוד ושחזור רהיטים בבית, מרפדיות מספקות מענה גם לעסקים ומוסדות שמעוניינים לחדש רהיטים שונים הנמצאים בשימוש רב. בין הלקוחות הללו ניתן למצוא אולמות קולנוע ותיאטרון, בתי כנסת, משרדים, בנקים, אולמות אירועים ועוד.

אודות העיר ראשון לציון- בקצרה

העיר ראשון לציון היא העיר הרביעית בגודלה במדינת ישראל. העיר שוכנת במישור החוף הדרומי והינה אחת הערים הראשונות בישראל. כיום נחשבת ראשון לציון לעיר מרכזית וחשובה בה פועלים מגוון ענפי תעשייה ומרכזים שוקקים. ראשון לציון היא גם עיר קולטת עלייה בה השתקעו עולים רבים מברית המועצות וכיום מהווים חלק בלתי נפרד ממרקם העיר בכלל ומענפי התעסוקה השונים בפרט. אחד התחומים הללו הוא ריפוד ושחזור רהיטים, תחום שכולו מלאכת אמנות המצריכה ניסיון וידע רב.

Call Now Button