רפד בקריות- נותנים חיים חדשים לרהיטים

רפד בקריות- האיש שיעניק חיים חדשים לרהיטים שלכם!

יש לכם ספה אהובה שזקוקה לתשומת לב, כורסא שקיבלתם בירושה מבית סבתא ותרצו לחדש, או כיסא שניזוק במשך הזמן וזקוק לתיקון? רפד יאפשר לכם להעניק חיים חדשים לכל אחד מהרהיטים הללו בקלות ובמחיר נגיש. תושבי חיפה, הקריות והסביבה – הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על רפד בקריות.

בשנים האחרונות הופך ריפוד מחדש של רהיטים לפופולארי יותר ויותר, אחת הסיבות המרכזיות לכך היא המודעות לסביבה והערך של חפצים ברי קיימא. במקום לרכוש רהיטים חדשים אתם מוזמנים לחדש את הרהיטים הקיימים שלכם, לחסוך כסף וגם לסייע בשמירה על הסביבה.

מהו רפד- ולמה דווקא בקריות?

רפד הוא איש מקצוע אשר מתמחה בריפוד מחדש של רהיטים. תהליך זה כרוך בביצוע עבודות שימור ורסטורציה שונות שמטרתן להעניק לרהיטים חיים חדשים. בשלב הראשון מבצע הרפד תיקונים בגוף הרהיט, במידת הצורך, למשל מתקן רגל שבורה או חלק שבור במשענת הכורסא או הכיסא. לאחר מכן מבצע הרפד החלפה של הקפיצים, אם מדובר ברהיט בלוי הזקוק לשיפוץ. במידה ומדובר ברהיטי עץ ניתן לבצע פוליטורה – שכבת לכה המיועדת להעניק לעץ מראה חדש ורענן, שכבה זו מהווה שכבת איטום אשר שומרת על העץ ומספקת לו שכבת הגנה מפני לכלוך, אבק ומזיקים. בשלב הריפוד מבצע הרפד החלפה של הספוג וחומר המילוי הקיים ברהיט, כמו ספה או כורסא, ומחליף אותם בחומר חדש. לאחר מכן מבצע הרפד ריפוד של המילוי או הספוג החדש באמצעות בד ריפוד, אריג ייחודי המיועד לריפוד רהיטים.

איך לבחור רפד בקריות?


טיפים לחיפוש רפד מקצועי ואמין באזור הקריות

  • קבלו הצעות מחיר ממספר רפדים שונים – כך תוכלו לקבל סדר גודל של עלות ממוצעת לעבודה ולבחור את הרפד שמעניק את התמורה הטובה ביותר לכספכם.
  • קבעו תקציב מראש – כך תוכלו לבחור בדים וחומרים איכותיים בהתאם לתקציב ולצרכים שלכם.
  • בדקו לוחות זמנים – קבעו מראש את מועד סיום העבודה כך שתקבלו את הרהיט שלכם בחזרה בזמן שמתאים לכם.

שאלות שכדאי לשאול את הרפד לפני תחילת העבודה

בדקו מראש מה סוג בדי הריפוד הניתנים לבחירה. בד ריפוד איכותי הוא אריג השומר על יכולת מתיחה טובה גם לאחר שימוש ממושך כך שמתאפשר מראה יפה ומתוח של הריפוד על גבי הרהיט. בנוסף מומלץ לשים דגש על בדי ריפוד רחיצים המאפשרים ניקוי קל ומהיר באמצעות מטלית. פרט נוסף שכדאי לשים עליו דגש בעת בחירת בד ריפוד הוא יכולת העמידות שלו – בד איכותי אשר שומר על מראה חיוני ויפה גם לאחר זמן רב ולאחר שימוש ממושך, אינו דוהה גם במקרים בהם הרהיט ממוקם בסמוך לחלון וחשוף לאור שמש מדי יום.

כמה זה עולה – ברוב המקרים רפדים בקריות מתמחרים את עבודות הריפוד באופן דומה אך בכל זאת ייתכן הבדל במחיר בין רפד אחר למשנהו. בדקו מראש מה עלות העבודה וכן ודאו שהיא כוללת הכל – שינוע הרהיט במידת הצורך, ריפוד, תיקון, לכה וצביעה ובדקו האם המחיר כולל מע"מ.

רפדים בקריות – כל בעלי המקצוע מחכים לכם במקום אחד

הקריות הוא שם כולל לגוש ישובים השוכנים בעמק זבולון, לחופי מפרץ חיפה והם: קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית אתא, בנוסף מתייחס מושג זה גם לשכונות החיפאיות קריית שמואל וקריית חיים. מחפשים רפד בקריות? באזור הקריות ניתן למצוא רפדים מקצועיים רבים המתמחים בשימור, שחזור וריפוד מחדש של רהיטים. תוכלו למצוא אותם בקלות באמצעות חיפוש מהיר ברשת ובאתרי דירוג של בעלי מקצוע, כמו מדרג.

Call Now Button