רפד בחיפה ואיתור מרפדיה בעיר

רפד בחיפה- איתור מרפדיה בחיפה- בר ריפוד

רפד ומרפדיה בחיפה- יש דבר כזה!

הרהיטים שלכם בלויים או קרועים? העץ סדוק או שבור? הלכה מתקלפת? רגע לפני שאתם נפרדים מהם לשלום ומוציאים סכום כסף לא מבוטל על רהיטים חדשים, יש לנו הצעה שתחסוך לכם הרבה כסף: רפד בחיפה יאפשר לכם לשמור על הרהיטים האהובים שלכם, להעניק להם מראה חדש ורענן והכל במחיר נוח בהרבה. נשמע לכם מעניין? בצדק! הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על רפדים בחיפה.

מתי כדאי לשקול ריהוט ושחזור רהיטים?

יש לכם ריהוט בבית שמצבו בלוי? במקום להשליך אותו לאשפה ולבזבז כסף רב על ריהוט חדש פנו אל רפד בחיפה המתמחה בעבודות חידוש ספה או חידוש כורסה. עבודת החידוש כוללת החלפה של  ספוג שחוק, ריפוד קרוע, טיפול בעץ הרוס ושבור ועוד. מחפשים רפדים בחיפה? הגעתם לעיר שבה תוכלו למצוא רפדים מקצועיים מתמחים בהחלפת כל סוגי הריפוד לרבות ריפוד קלאסי, איטלקי ועוד. תוכלו לבחור מתוך מניפת דוגמאות הממחישה סוגי בדים שונים. כך תוכלו לקבל השראה מתוך בדים עם הדפסים, צבעים של הבדים, סוגי עור שונים המתאימים עבור ריפוד כיסאות, ספות או כורסאות ועוד.

למי זה מיועד?

שיחזור וריפוד מחדש של רהיטים מתאים ללקוחות פרטיים וגופים ציבוריים כאחד. בין אם אתם הורים לילדים קטנים ובין אם בעלי עסק, עם הזמן לרהיטים יש נטייה להתבלות ולהתלכלך. בחלק מהמקרים ניקוי מקצועי או אפילו לבד יאפשר לכם לטפל בבעיה, אבל ניקוי מתאים רק במקרים בהם בד הריפוד מלוכלך בכתמים הניתנים להסרה. במקרים בהם הספוג שחוק ואיבד מנפחו, בסיס הרהיט שבור או פגום, הריפוד בלוי או בעל קרעים, ניקוי, יסודי ככל שיהיה, לא יאפשר לכם לטפל בבעיה באמת. במקרים אלו כדאי לשקול ריפוד ושחזור של הרהיטים אשר מבטיח להעניק להם מראה חדש ממש כאילו נרכשו זה עתה. כך תוכלו לעשות משהו טוב עבור הסביבה של כולנו ולהפחית את כמות הפסולת שנזרקת לאשפה מדי שנה.

ריפוד עד הבית  

אין לכם רכב? הרהיט גדול מדי בכדי להוביל אותו אל המרפדיה? אין בעיה! ברשותנו שירות רפד עד הבית שיפתור לכם את בעיית ההתניידות בעיר. רפד בחיפה יגיע אליכם עד הבית, יספק הצעת מחיר הכוללת מחירון כללי, יציע סקיצה לשחזור וריפוד מחדש של הרהיט, בהתאם לטעמכם האישי ולהעדפותיכם, כולל בחירת בדי ריפוד וצבעים. בחלק מהמקרים ניתן לבצע את עבודת הריפוד בבית הלקוח וכך להימנע מהובלה מהבית וחזור. רפד עד הבית הנו פתרון קל ונוח במיוחד המאפשר לכם ליהנות מחיסכון בזמן, עלויות ומשאבים יקרים. במקרים אחרים בהם לא ניתן לבצע את העבודה אצלכם בבית, יוכל הרפד לאסוף את הרהיט ולהחזיר אותו אליכם בתום העבודה.

מחפשים רפד בחיפה? כולם מחכים לכם בעיר

העיר חיפה היא העיר השלישית בגודלה בישראל מבחינת אוכלוסייה, אחרי תל אביב וירושלים. העיר בעלת אוכלוסייה מעורבת ומהווה מופת לדו קיום ולחיים משותפים בין יהודים לערבים. מרכז העיר חיפה מהווה מטרופולין שוקק הנחשב לחשוב ביותר במחוז הצפון. העיר מהווה מוקד תחבורה ותעשייה, גם בזכות נמל חיפה החשוב, הנחשב לאחד משני הנמלים הגדולים במדינת ישראל. העיר חיפה מספקת מענה רחב לתושביה בזכות אנשי מקצוע מכל התחומים אשר פועלים בשכונותיה השונות. אם אתם מחפשים רפדים בחיפה ודאי תשמחו לגלות שבעיר הצפונית פועלים רפדים מקצועיים רבים שיוכלו לסייע לכם בריפוד רהיטים. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שלא כל מרפדיה מתמחה בשחזור רהיטים או טיפול בריהוט עתיק. בכדי שתוכלו להאריך את חייו של כל רהיט, גם במקרים של רהיט מיוחד, חשוב לבחור רפדים בחיפה שהם אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים המתמחים בשחזור רהיטים.

Call Now Button