רפדים מומלצים- הדרך הטובה להחיות את הריהוט שלכם

רפדים מומלצים

אנשים רבים בוחרים לרפד מחדש רהיטים כמו ספות, כורסאות, מיטות או כיסאות, במקום לקנות במקומם רהיטים חדשים. הסיבות לכך הן רבות, משמירה על הסביבה ועד ערך סנטימנטלי, לבחירה בריפוד מחדש יש יתרונות רבים. החוכמה היא למצוא רפדים מומלצים שיעשו לכם את העבודה הטובה ביותר בשיקום הרהיט ולהפיח בו רוח חיים  צעירה רעננה ושובבה.

אז אם אתם מתלבטים בדיוק לגבי רהיט שיש לכם בבית וכבר ראה ימים טובים, דעו שיש לכם אפשרות מעולה וקיימת-  לרפד מחדש את הרהיט ולהעניק לו חיים חדשים בקלות בפשטות ובכי חשוב- לפי טעמכם האישי.

 

למה לבחור ברפד?

אז למה כדאי גם לכם לבחור בריפוד מחדש? הנה כל הסיבות:
זול יותר מרכישת רהיט חדש – גם בעולם של צריכה מוגברת, בו אנו קונים פריטים רבים בלי לחשוב פעמיים, עדיין זול יותר משמעותית לרפד מחדש ריהוט קיים מאשר לקנות רהיט חדש במקומו. חשוב לפנות לרפדים מומלצים- באזור המרכז ובכלל בכל הארץ, ולקבל שירות ברמה גבוהה. צריכים עזרה? התקשרו 072-3932614 ונעזור לכם

ערך סנטימנטלי ורגשי – הכורסא האהובה של סבתא, כיסאות האוכל בהם אכלתם יחד כמשפחה, המיטה הזוגית הראשונה שלכם, את הפריטים האהובים בעלי הערך הסנטימנטלי אף רהיט חדש לא יכול להחליף. את הזיכרונות, החוויות וכל הרגעים היפים שהרהיט מתקשר אליהם, תוכלו לשמר בקלות, על ידי ריפוד מחדש שיעניק לו חיים חדשים וישמור עליו לעוד שנים רבות.

שמירה על איכות הסביבה – על מיחדוש שמעתם? מדובר במגמה הולכת וגוברת של חידוש פריטים באמצעות מיחזור. כך ניתן להפוך רהיט קיים לפריט אחר לגמרי באמצעות פעולה כמו ריפוד. כך ניתן להפוך כיסא ישן ורעוע לפריט חדש שנראה כאילו נרכש זה עתה. כך, אתם נהנים מרהיט חדש ועל הדרך עושים משהו טוב עבור הסביבה של כולנו. בחירה בריפוד רהיטים על ידי רפד מומלץ עושה שימוש בחומרים קיימים ומסייעת בהפחתה של הפסולת שאתם מייצרים.

תמיכה בבעלי מלאכה – רפדות היא מיומנות הנחשבת לאמנות של ממש. על ידי בחירה בריפוד מחדש של רהיטים אתם תומכים בבעלי מקצוע חשובים ובתעשייה כולה.

עיצוב בטעם אישי – לא מצליחים למצוא בדיוק את הרהיט שמדבר אליכם? למה שלא תעצבו אותו לבד? אם יש לכם רהיט שכבר ראה ימים טובים יותר, זה בדיוק הזמן לאפשר לעצמכם חופש יצירתי ולהפוך אותו לרהיט אחר לגמרי, על ידי ריפוד בבד מעניין וצביעה מחדש.

אילו סוגי ריפודים קיימים?

ניתן לרפד רהיטים באמצעות סוגי ריפוד שונים, כמו עור, בד וחומרים סינתטיים כמו עור מלאכותי. לכל אחד מהחומרים הללו יתרונות משלו, אך לא כל אחד מתאים לכל סוג רהיט. בכדי לוודא שסוג הריפוד שבחרתם אכן יתאים לצורת הרהיט ולאופן השימוש, חשוב להתייעץ מראש עם הרפד. למשל, עור מלאכותי נוטה לקרעים ולשריטות במשך הזמן, לכן לא מומלץ לעשות בו שימוש ברהיטים בהם נעשה שימוש יומיומי רב כמו ספה המשמשת את כל בני המשפחה. עבור גב מיטה לעומת זאת, ניתן לבחור בחומר זה ללא חשש.

טיפים לבחירת רפדים מומלצים

בבואכם לחפש רפד מומלץ, כדאי לשים דגש על הנקודות הבאות:

מיקום – העדיפו בעל מקצוע הממוקם קרוב יחסית, כיוון שתצטרכו להגיע אליו לפחות פעמיים ולפעמים גם יותר.
דירוג הגולשים – שימו לב לדירוג לקוחות עבר ברשת, בעל מקצוע שזכה לדירוג גולשים גבוה נחשב למומלץ יותר מכזה שזכה לביקורות שליליות.
המלצות מפה לאוזן – המלצות על רפד מומלץ מחברים ומכרים יאפשרו לכם להיות בטוחים שבעל המקצוע שמצאתם אמין ומקצועי.
מקצועיות – בקשו לראות עבודות קודמות של הרפד כך שתוכלו להתרשם מרמת המקצועיות שלו ולהיות בטוחים שבחרתם נכון.

 וותק בתחום – כשמדובר בבעל מקצוע אמן כמו רפד, לניסיון יש השפעה רבה על איכות העבודה. הותק והניסיון הם אלו שמקנים ידע ומיומנות אשר בסופו של דבר הופכים את העבודה ליפה, מרשימה ואיכותית יותר.

Call Now Button