ניקוי שטיחים מחיר

שאלות ותשובות

מסתכלים על השטיחים אצלכם בבית ולעיניכם נגלים כתמים והצטברות של לכלוך רב? הייתם רוצים לבצע ניקוי יסודי של השטיחים שלכם אבל אתם רוצים לדעת את המחיר?. ובכן בבר ניקוי תוכלו להנות מניקוי שטיחים מחיר שווה לכל נפש ביסודיות ומקצועיות. אז קדימה:

מדוע חשוב לבצע ניקוי יסודי מקועי לשטיחים בבית ?

  1. ניקוי שטיחים מאפשר להוציא את הלכלוך והכתמים שאין אנו יכולים להסיר בעצמנו על ידי שימוש בשואב אבק או חומרי ניקוי ייעודיים
  2. ניקוי שטיחים מסייע לנו לשמור על אורך החיים של השטיחים
  3. ניקוי שטיחים מאפשר לנו להנות משטיחים נקיים לאורך זמן

ניקוי שטיחים מחיר – כמה זה עולה לי?

את הניקוי מתמחרים לפי סוג השטיח שבעצם קובע את תהליך הניקוי שצריך לבצע והחומרים בהם אנו עושים שימוש וכמובן על פי גודל השטיח. למשל מחיר ניקוי שטיח רגיל בעבודת מכונה או שטיח סינטטי של עד 6 מטרים 2×3 הוא 180 שקלים. כן רק 180 שקלים ויש לכם שטיח נקי ויפה. שטיחי שאגי עד 6 מטרים מתומחרים בעלות של 300 שקלים לשטיח לעומת ניקוי שטיחים עבודת יד כמו שטיח פרסי, שטיח ארבל או אקדח בעלות של 350 שקלים לשטיח. אם אתם מעוניינים לבצע ניקוי של שטיח מקיר לקיר המחיר הוא 15 שקלים למטר מרובע ומחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר עבור המגזר העסקי הוא 10 שקלים למטר מרובע. אם מדובר בניקוי של שטיח לאחר הצפה או חלילה שריפה מוסיפים למחיר הרגיל עוד 50 שקלים.

בקיצור, לא צריך יותר להסתכל על השטיחים ולהתלבט האם לשלוח אותם לניקוי. חברת בר ניקוי מבצעת ניקוי שטיחים במחירים מעולים בכל אזורי הארץ. לא משנה איפה אתם גרים: תל אביב, הרצליה, נתניה, חיפה או אשדוד – אנחנו מגיעים עד לפתח ביתכם, בודקים את סוגי השטיחים השונים, את סוג הניקוי הדרוש, לוקחים את השטיחים שאתם רוצים לנקות אלינו למפעל ותוך כמה ימים השטיחים חוזרים אליכם נקיים ומצוחצחים, ניקוי שטיחים מחיר נוח בבר ניקוי.

Call Now Button