ניקוי ריפודים ישנים

שאלות ותשובות

לתת מראה חדש לישן

לכולנו יש ריפודים ישנים ברכב או בבית. מספר פעמים מהלך חיינו אנחנו מוותרים מראש כבר שצצה המחשבה כיצד להחליף את הריפודים והאם יש פתרון אחר חוץ מהחלפה שלהם. אנחנו לוקחים סקוטש, מים וסבון ומתחילים לנקות ומיד מתייאשים ופשוט מוותרים על המשימה. ניקוי ריפודים היא משימה פשוטה כשיודעים איך לבצע אותה ויודעים למי לפנות. ניקוי ריפודים ישנים כולל בתוכו כמה חוקים שתצטרכו לעמוד בהם כדי שהריפודים שלכם לעולם לא יתבלו וגם לא יפגעו בכם לא רק מבחינה אסתטית אלא מבחינה היגיינית.

חשיבות ניקוי ריפודים ישנים

  • ניקוי ריפודים תורמת לכל הבית. ספות ישנות שנמצאות אצלכם בחדר האירוח הראשי, הסלון, או בחדרים אחרים יכולים להעניק מראה מיושן ולא איכותי לבית. יכול להיות שהספות נוחות מאוד אך בסופו של דבר האסתטיקה משפיעה ויכולה להיראות לא טוב בעין. בניקוי ריפודים תחסכו כסף רב כיוון שהחלפת הספות הישנות בסלון חדש יעלה לכם לא מעט כסף וזמן רב להתעסקות הרבה בחירתו והובלתו.
  • הבעיה ההיגיינית לא פוסחת מעליכם באי ניקוי ריפודים במשך זמן רב. על הספות והכורסאות שלכם נוצרים בתי גידול רבים למיקרו אורגניזמים וחיידקים שלא תמיד טובים לחיות המחמד שלכם, לילדים שלכם וגם לכם. כדאי לשמור על ההיגיינה בניקוי אחת לפרק זמן מסוים בצורה יסודית ומקצועית.

 

כיצד לנקות את הריפודים ולתת להם מראה רענן וחדש

ניקוי ריפודים ישנים צריך להיעשות אחת לחצי שנה לפחות. אין צורך לקנות חומרי ניקוי יקרים ואפילו מגבונים רגילים יכולים לעשות את העבודה. כדי לנקות ריפוד חשוב לנקות אותו מיד עם הופעת הכתם אך כשמדובר בניקוי של ריפודים ישנים מאוד חשוב לקבל שירות מחברה שמתמחה בכך על ידי חומרים ואף מכונות מתאימות. ניקוי ריפוד ישן הוא צעד חשוב שיכול להבריק את הספות שלכם גם בסלון וגם ברכב. עובדה זו תורמת גם למי מעוניין למכור את הספות או אפילו את הרכב שברשותו. ריפוד ישן נותן מראה לא אסתטי. אך ברגע שהריפוד נראה טוב, אתם כבר בדרך להשיג את מבוקשכם.

Call Now Button