ניקוי ספות ושטיחים

שאלות ותשובות

חברת בר ניקוי מבצעת כבר למעלה מ-18 שנים ניקוי ספות ושטיחים מכל הסוגים. אנו מתמחים בניקוי שטיחים מקצועי, תיקוני שטיחים מסוגים שונים, תחזוקה של השטיחים, ניקוי ספות ועוד… כל מה שאתם צריכים לעשות זה לצלצל אלינו למספר 077-430-9001 וכל הכתמים שעל הספות והשטיחים שלכם, בדרך להיעלם.

התהליך של ניקוי ספות ושטיחים

תהליך ניקוי הספה מתבצע בהתאם לסוג הספה ובהתאם לחומרי הגלם מהם היא מיוצרת. ניתן לבצע ניקוי ספות המיוצרות מעור פרה או מעור כבש כאשר אנו מבצעים ניקוי ספות עשויות מעור עבה או דק.

בנוסף, אנו מבצעים ניקוי ספות שעשויות מעור באפלו, ספות עשויות מעור הפוך מה שמכונה עור זמש, ניקוי ספות עור אוכף וניקוי ספות מבד. המחירים של ניקוי ספות בד 2+3 מושבים מ- 500 שקלים כאשר המחיר נקבע בהתאם לסוג הספה, החומרים מהם היא מיוצרת וכמובן הגודל שלה.

כל כמה זמן מומלץ לבצע ניקוי ספות?

אחת לתקופה שהלכלוך בספה לא יורד בניקוי רגיל מומלץ לקרוא לחברה מקצועית המתמחה בניקוי הכתמים שהצטברו על הספה וכך להנות מספה נקייה ומבריקה. תהליך הניקוי לא רק שומר על הספה לאורך זמן, אלא גם מאפשר לנו להנות מישיבה על ספה שנחשבת לאחד הרהיטים הכי מבוקשים בבית לישיבה.

ניקוי שטיחים

חברת בר ניקוי מבצעת תהליך של ניקוי שטיחים, תיקון ותחזוקה של שטיחים מכל הסוגים ומכל הגדלים: שטיחים מקיר לקיר, שטיחים פרסיים, שטיחים מצמר, שטיחים סינטטיים, שטיחים בעבודת יד, שטיחי משי, שטיחים לכניסה ועוד…

זכרו! אם נשפך לכם מזון או משקה על השטיח או על הספה, או שהשטיח מלוכלך מבוץ של אחד הילדים או שבעל החיים שלכם לכלך לכם את השטיחים, מומלץ לא לשפשף את הכתם בחוזקה שכן אתם עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך.

חברת בר ניקוי מתמחה בניקוי ספות ושטיחים ומבצעת את השירות שלה בצורה מקצועית, מהירה ונקייה. שירות ניקוי ספות ושטיחים עד הבית, מאפשר לכם לחסוך זמן, טרטורים  והרבה כאבי ראש שכן צוות מקצועי יגיע עד לפתח ביתכם תוך זמן קצר. צלצלו 077-430-9001 ותוך כמה ימים תוכלו לשבת על ספה דנדשה ונקייה ולהנות משטיחים מבריקים.

Call Now Button