כפפות ניטריל לניקוי השטיח

כפפות ניטריל לניקוי השטיח - בר ריפוד

כפפות ניטריל מהוות כפפות הכרחיות לעבודה נוחה ובטוחה במגוון תחומים שונים לרבות: מכונאות, אומנות גוף, עיבוד מזון, תעשיית הרפואה ועוד. ניתן למצוא כיום כפפות מסוג זה חד פעמיות או עבות ורב פעמיות. כמובן שחשוב לרכוש את הכפפות המדוברות מחברה אמינה ובעלת מוניטין וזאת בכדי שהכפפות אכן יענו על מטרתם בצורה הטובה ביותר.

מהן כפפות ניטריל?

חומר הניטריל הוא חומר שמוכר בעיקר מהשימוש ההולך וגובר בכפפות לשימוש חד פעמי. בניגוד ללטקס שהוא גומי טבעי, הניטריל הוא למעשה סינטטי ולכן הוא לא גורם לתגובות אלרגיות. מחקרים  שונים מעידים כי הכפפות המדוברות מספקות חוזק, עמידות ונוחות וכך בעצם ניתן לעטות אותן לאורך זמן רב. הכפפות מגיעות בצבע שחור או כחול.

הייחודיות של הכפפות הללו מלבד העובדה שהן לא מכילות לטקס וכך בעצם מונעות אלרגיות לגומי וכן מעבר לעובדה שהן ללא אבקה וכך הן מונעות אלרגיה בדרכי הנשימה, הרי שלכפפות הללו  יש עמידות כימית גבוהה וכן טקסטורה אשר מאפשרת יכולת אחיזה יציבה בכל התנאים: יבשים או רטובים. המבנה של הכפפה הוא חזק מאוד והיא עשויה מחומרים איכותיים ומאושרים למגע עם מזון או אדם וזאת לאחר שעברו בדיקות תקן רלוונטיות.

לאיזה סוגי משטחי עבודה הכפפות מתאימות?

בשל העובדה שמדובר על כפפות שניתן לעבוד איתן גם במשטחים יבשים וגם במשטחים רטובים, הרי שניתן לבחור את הכפפות בהתאם לאופי העבודה או ההגנה הנדרשים. ניתן לחלק את השימוש בכפפות לשתי קטגוריות: הרפואי שרלוונטי לצורך שימוש אל רופאים, פרמדיקים, קוסמטיקאיות, חובשים, מעסים, מקעקעים ועוד וכן לשימוש תעשייתי הרלוונטי עבור עובדי אחזקה, עובדי ניקיון מסוגים שונים, עובדי מוסך, תעשיית המזון ועוד. לכל אחד מהיישומים הללו נדרשת הגנה אחרת. בעוד שאנשי רפואה זקוקים להיגיינה והגנה על העור, המשתמשים בתעשייה מחפשים הגנה משמנים, כימיקלים ולכלוך.

כפפות ניטריל מאוד נפוצות בתעשיית המזון, שכן, הן מאפרות הגנה הגיינית גבוהה ויכולת טובה של העובדים לגעת  ולהרגיש את המזון, לאחוז את המוצרים היבשים וגם את המוצרים הלחים וכן, הם בעלי עמידות גבוהה לחומרים, לריחות, למים ועוד. בשל העובדה שמדובר על כפפות ללא אבקה, הן לא מעבירות טעם לוואי או ריח למזון וכן, ניתן למנוע אלרגיה בקרב הסועדים שכן כאשר משתמשים בכפפות הללו, יוצרים את ההיגיינה האידיאלית.

כפפות הניטריל לניקיון

כפפות ניטריל נחשבות לאופציה הטובה ביותר עבור ניקוי הבית. הכפפה המדוברת מספקת הגנה, נוחות ובייחוד גמישות. מדובר על כפפות שרלוונטיות ביותר לכל אדם שעוסק במלאכת הניקיון מכל סוג ובמיוחד לאלה שמנקים על בסיס קבוע. הכפפות חסכוניות כי הן עמידות לאורך זמן רב ויכולות לשרת כל משתמש בהן פרק זמן משמעותי. הן נחשבות לעמידות בפני מים ובשל העובדה שמנקים עם מים, הכפפות יעילות מאוד.

ניקיון שטיחים גובל בשימוש בחומרי ניקוי שונים, מים ועוד. הכפפות עמידות מאוד בפני מים וחומרי ניקוי מכל סוג ועל כן, ניתן לשמור על הידיים ויחד עם זאת להסב את התוצאה הטובה ביותר בניקיון כל שטיח מכל סוג. אם אתם עוסקים בניקוי שטיחים באופן מקצועי או אם אתם מנקים את השטיחים שבביתכם מדי פעם בפעם, כדאי מאוד שתשתמשו בכפפות הניטריל.

כיצד לבחור את כפפות הניטריל לפעילות הניקיון שלכם?

בכדי לשמור על הכפפות הללו לאורך זמן, חשוב לאחסן אותם הרחק ממקור חום או מאור השמש. כמו כן, חשוב מאוד לרכוש כפפות מחברה אמינה שמציעה כפפות מסוגים שונים  על מנת שיהיו לכם מגוון אופציות בהתאם לצורך. חשוב לשים לב למידות ולרכוש את הכפפות בהתאם למידת הידיים  שלכם. כמו כן, אם אתם משתמשים לא מעט בכפפות כדאי לרכוש אותם בקופסאות חיסכון.

Call Now Button