כל כמה זמן עושים ניקוי ספות ולאיזה שטיחים?

שאלות ותשובות

חברות ניקיון בכל רחבי הארץ מספקות שירותי ניקיון באופן שוטף וכן שירותי ניקיון מיוחדים בהתאם לצורך של בעלי הבית. השירותים ניתנים בדרך כלל בהתאמה אישית בהתאם לצרכי הלקוח ותקציבו. אלה יכולים לכלול את הניקיון השוטף של הדירה כמו טיטוא, שטיפה, תריסים, חלונות וכן יכולים לכלול גם שירותי ניקיון מיוחדים כמו ניקוי ספות, ניקיון שטיחים, ניקוי מזרנים ועוד. בהתאם לשירותי הניקיון שהחברה מספקת וכלי העבודה שיש ברשותה כמובן.

ניקוי ספות:

ניקוי ספות הוא שירות שכיח במיוחד אולם הוא אינו מוזמן כל יום לכל בית. בדרך כלל מזמינים את השירות כאשר משהו נשפך על הספה וצריך לבצע ניקוי יסודי ומקצועי או אחת לכמה זמן לניקוי יסודי מפשפשים וכינים שיכולים להגיע מבעלי החיים בבית אשר מטיילים בחוץ מפעם לפעם ומביאים אותם עמם מבחוץ. כמו כן אנו עושים שימוש יומיומי בספה וזיעה, לכלוך וריח לא טוב עשויים להיווצר ולהיטמע על הספה.

ניקוי שטיחים:

ניקוי השטיחים גם כן חשוב, במיוחד אם יש לכם בעלי חיים בבית אבל לא רק. השטיח יכול לצבור אבק, לכלוך, חול. אנו דורכים עליו מדי יום וניקיון יסודי שלו אחת לכמה זמן הוא חשוב גם לבריאות וגם להחזיר לשטיח את הנראות, הזוהר והחדשנות שהייתה לו כשנקנה כחדש.

ניקוי כולל של הבית:

חברת ניקיון מקצועית תספק שירותי ניקיון כוללים ומקיפים עם אפשרות התאמה אישית לשירות בהתאם לצרכי הלקוח. החברה תחזיק בכלי עבודה איכותיים ומתקדמים, מכונות שטיפה מיוחדות המתאימות לצרכי הניקיון השונים ושימוש בחומרי ניקיון בעלי אישור משרד הבריאות. כמו כן חברה מקצועית תדריך את דיירי הבית להתנהלות בטיחותית במהלך ולאחר הניקיון במקום ועד שהרצפה תהיה יבשה. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

Call Now Button